D A N N I E 

Jsem samouk a nadšenec, který po práci odpočívá tím, že maluje nebo fotí. Všechny fotky a obrázky dělám hlavně pro zábavu. Realizuji nejrůznější vlastní projekty, ale ráda spolupracuji také s ostatními. 

 

Ve fotografování se zaměřuji převážně na ženský portrét. Fotozakázky z důvodu nedostatku času přijímám spíše výjimečně, ale o to více mě potom práce baví! Spolupracuji také formou TFP pro oboustranné rozšíření portfolia. Nebojte se mě proto kontaktovat, třeba se na příštím projektu domluvím právě s Vámi.

 

Zatímco ve fotografování se zaměřuji pouze na lidi, při malování se téměř vždy vydávám do říše zvířat a snů. Mojí nejmilejší technikou je malování akvarelem. Kromě vlastních obrázků podle fantazie maluji i nejrůznější zadané motivy na zakázku. V mém portfoliu najdete portréty zvířecích miláčků zhotovené podle fotografie, návrhy potisků na oblečení (kousky s mými motivy se prodávají na příklad v Itálii), výtvarné zpracování obalů na desky a spoustu dalších věcí. Nebráním se nejrůznějším nápadům, protože vím, že limity máme jenom ve svých hlavách.

Máte-li zájem o spolupráci, prosím, napište mi. Aktivní jsem zejména na sociálních sítích. Budu moc ráda, když mě navštívíte i tam!

Díky za vaše zprávy!

Thanks for your message!

Thanks for submitting!

  • ILUSTRACE
  • Facebook Basic Black